POZOR! V době mého pozastavení (které bude ještě chvíli trvat, bohužel) mě najdete aktivní na mém blogu na tublru.
Link najdete ZDE. Dávám tam vtipné i zajímavé fotky a obrázky. Budu ráda když budete navštěvovat ten v době mé nepřítomnosti. Vaše Kasandra :-)

TS2 the sims 2

21. září 2012 v 9:44 | kasandra |  the sims 2
ahoj, tak teď se vám pokusím přiblížit počítačovou hru the sims 2 zkráceně TS2.
Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů.
GENY
Vaši Simové mají DNA a dědí fyzické a osobní vlastnosti. Proveďte své Simy nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen.

SNY
Vaši Simové mají nyní životní náplň. Budou se snažit o život plný popularity, bohatství, rodiny, vědomostí nebo romance? Je to jen na vás, rozhodnout, zada budou milencem nebo ztracencem, králem nebo chuďasem, bláznem nebo géniem a mnoha dalšími volbami. Dejte jim co chtějí a oni povedou dlouhou, úspěšnou existenci; naplňte jejich obavy a riskujete, že zničíte jejich životy. Vše je ve vašich rukou.
EXTRÉM
Budou vaši Simové zanecháni před oltářem s potřebou okamžité terapie, nebo zdědí bohatství a budou odporně bohatí? Buďte svědky okamžiků, které činí život každého Sima nezapomenutelným.
KREATIVITA
vytvořnte si unikátní Simy s novým programem Create-A-Sim, nabitým rozsáhlým výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Postavte si vysněné domovy a navrhněte sousedství s novými budovami, designem a vybavte vše nábytkem.
VIDEA
Vytvořte si své vlastní Sim-filmy s novou možností tvorby filmů. Vytvořte obsazení, navrhněte plac, ovládejte kameru a zachyťte svůj vlastní scénář v pohybu. Přibližte obraz, abyste zachytili všechny detaily, jak se bude odvíjet váš simoidní sitcom.


SOUHRN
Hra TS2 je prostě úžasná, například já bych bezní nevydrželaÚžasný, protože tam můžete tolik věcí! Ještě jednou opakuji, můžete stavět, navrhovat, zařizovat domy, rozvíjet rodokmeny Simíků, podporovat jejich sch opnodti, nebo charakter, vydělávat, zamilovat se, nechat se ulopit mimozemšťanem a mít s nim malé mimozemšťátko!!!
prosťe tuhle hru strašně doporučuju, a jestli ste jí ještě nezkusili, tak to rozhodně udělejte!!!Smějící se
kasandra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabusanka Sabusanka | E-mail | Web | 21. září 2012 v 9:56 | Reagovat

Na mém blogu probíhá soutěž o nejhezčí blog :) A ty protože ho máš nádherný by ses měl/a přihlásit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama