POZOR! V době mého pozastavení (které bude ještě chvíli trvat, bohužel) mě najdete aktivní na mém blogu na tublru.
Link najdete ZDE. Dávám tam vtipné i zajímavé fotky a obrázky. Budu ráda když budete navštěvovat ten v době mé nepřítomnosti. Vaše Kasandra :-)

Říjen 2012

Soutěže pro nemocné blogisty a jiné nudící se

8. října 2012 v 20:19 | kasandra |  rady
Ahoj, taky jste nemocní, zamindrákovaní, se silnou rýmou, na smrtelné loži, po 5ce z matiky nebo se prostě strašně nudíte a potřebujete se nějak odreagovat? Sice vám to bude připadat divné, ale inspirovala jsem se u pár léčení a tahle soutěž je přesně pro vás! Soutěží se v několika kategoriích podle náročnosti a způsobu. Některé by zvládly malé děti, nad jinými budte muset dumat minutu, nad některými minut 10, ale těch je málo. Odpovědi pište do komentářů. A úkoly můžete udělat minimálně z jedné kategorie, takže můžete udělat např. jen úroveň 1. Soutěž probíhá do konce listopadu, popř. do konce roku. Tak si to tady užijte! ceny:

cena za 1. úrověň- diplom, reklama
cena za 2. úrověň- diplom, reklama
cena za 3. úrověň- článek na přání, diplom
cena za 4. úrověň- článek na přání, diplom
cena za 5. úrověň- článek na přání, diplom, reklama
cena za 6. úrověň- článek na přání, diplom, reklama
cena za 7. úrověň- článek na přání, diplom, reklama, spřátelený blog - nemáte povinnost ke mě chodit
cena za 8. úrověň- článek na přání, diplom, reklama, spřátelený blog - nemáte povinnost ke mě chodit
cena za úrovně 1.-4. - diplom, reklama
cena za úrovně1.-6. - spřátelený bog - nemáte povinnost ke mě chodit

cena za úrovně 1.-8. - avatar ve stylu androida, spřátelený blog - nemáte povinnost ke mě chodit, diplom za 1. místo, reklama, 3 články na přání, doporučení všem mým sb!


Nová anketa ohledně toho, jaký vám vyšel pony na theotaku.com

5. října 2012 v 13:03 | kasandra |  anketky a ankety
Tak tady si udělejte anketu ohledně toho, jaký vám vyšel poník na theotaku.com, jestli nevíte který to byl, tak běžte na http://www.hasbro.com/mylittlepony/en_US/play/details.cfm?R=1B03B79B-19B9-F369-10E8-D2D56966309C:en_US Brzi se těšte na můj vlastní testík ohledně talismanu nebo jiného předmětu pro štěstí. s pozdravem hezkého dne kasandra

lenost

3. října 2012 v 21:31 | kasandra |  Články týdne
Lenost je výraz, který určitě každý z nás zná. Přijdete domů, svalíte se unaveně na gauč a jen HODNĚ důležité věci vás z ní zvednou (pc, televize, hodně zajímavá kniha, povinosti a kroužky) Nejhorší je propadat lenosti v zimě. Čím je větší zima, tím je těžší se z vyhřátého gauče zvednout. Také je blbé propadat lenosti když málo spíte, což je bohužel můj případ. Tomu se dá předejít hned několika způsoby, a to je hluboký spánek, ale ne přehnaně dlouhý a přeteplený, po ránu správný čaj na probuzení, při usnutí mléko nebo bylinkový čaj. Pod slovem lenost si hodně z nás představí honzu na peci s koláči, ale já si myslím že je to moderní nemoc. Lidé z lenosti tloustnou a souslový "za chvíli" nebo "teď ne!" si ani nevšímají. Proto si dávejme na tuhle věc velký pozor!
kasandra

KECÁRNA ANEB KDYŽ SI CHCETE POKLÁBOSIT!

3. října 2012 v 18:42 | kasandra
Tak tady je první svého druhu (nebo spíš názvu) kecárna. Na ni se nevstahujou žádný pravidla, ale když to bude moc sprostý, deprimuící nebo ponižující, tak to prostě vymažu, no problem. Takže sem nejlíp pište třeba odpovědi na moje výzvy k SB, nebo pochvaly mýho designu (no dobře, to se přeceňuju) komentáře co nejdou zařadit k žádnýmu článku (já ho pak dyžtak přepíšu) nebo prostě (vy drbny a kecálisti) různý drby, hlášky, vtipy atd. To vše je jen pro malou inspiraci, pište tam COKOLIV!!!! Tak se těšim na vaše vtipné komentáře, Kasandra P.S. komentáře pište do komentářů :-)

Náběr postav do mého příběhu

3. října 2012 v 14:02 | kasandra
Ahoj!
tak sem se trochu inspirovala u safiry a udělám náběr postav do svého nového příběhu který píšu ve škole je lidech ajejich zvířatech, jinak vícmně fantasy. Do komentářů napište zvíře nebo postavu nebo jekoukoliv jinou věc, jeho charakteristiku, vzhled... apozději se celý příběh objeví nafocený ve foftogalerii. Tak pište!
kasandra

url k anketě o TS2

3. října 2012 v 13:53 | kasandra |  the sims 2
Tak tohle je zatím jediná, aleURČITĚ neni poslední!!! Jinak se určitě těšte na test-quiz který udělám sama ale ještě nevím téma.
kasandra

url k anketám o cestování

3. října 2012 v 13:48 | kasandra |  castování
Tak tady je zatím jediná anketka o cestování, ale doufám, že přibudou další! Brzo se taky dostanu k vlastní anketě, která má zatím neznámé téma. Ale těšte se!!!!

url k anketám o testech

3. října 2012 v 13:42 | kasandra |  testy
tak tady jsou, a dovíte se zajímavé informace o tom, jak se lidé ství k testům a quizům, což je jedno z hlavních zaměření mého blogu. Brzi bude také můj vlastní quiz na téma zatím nevím jaké, ale těšte se!!!

srdíčko od kiary

3. října 2012 v 9:10 | kasandra, kiara |  SB
……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥
tak tohle je srdíčko od kiary, řídím se podle její rady dát to svým sb, takže tady ho máte vy, spřátelené blogy! Na důkaz toho že vás mám ráda!♥Usmívající se
kasandra

anketka o nej quizech!

2. října 2012 v 18:18 | kasandra |  anketky a ankety
tak tady je, nejnovější anketa o nových quizech. Jou u ní i adresi, kdyby jste chtěli zkusit! a ještě: jedno z témat na tomhle blogu jsou quizy a testy!
kasandra