POZOR! V době mého pozastavení (které bude ještě chvíli trvat, bohužel) mě najdete aktivní na mém blogu na tublru.
Link najdete ZDE. Dávám tam vtipné i zajímavé fotky a obrázky. Budu ráda když budete navštěvovat ten v době mé nepřítomnosti. Vaše Kasandra :-)

Prosinec 2012

Trochu Infa ...

31. prosince 2012 v 9:13 | Kasandra

Informace č 1: Pozastavuji!

A to minimálně na celý tento týden, spíše ještě jeden. Musím dodělat Menu (ikonky) a úkoly do školy ... ach jo. Moc se vám všem omlouvám že vůbec neobíhám, pak to napravím!

Informace č 2: Dárečky ještě chvíli nebudou :-(

Samé špatné správy, že? Omlouvám se, ale dárečky budou do 1. 2. 2013. nestíhám to!!! Jsou strašně těžký a já si možná až moc dávám záležet... ale dočkáte se!

Informace č 3: Mám Tumblr!

Taková neutrál správa, jen kdyby jste se chtělai kouknout tak je na adrese http://ajaxpal.tumblr.com. tumblr strašně doporučuju, je šíleně přehlednej, vidí to strašně moc lidí po celém světě a fotky se krásně uspořádají k sobě atd. atd, strašně ho doporučuju!!!

Informace č. 4: Překonány hranice návštěvnosti!

Už jsem Nedávno překonala hranici tisícovky, ale řítila jsem se dál, dnes, nebo možná včera jsem zjistila že jsem zlomila další 1000. Už jsem na hranici přes 2000! Moc vám všem děkuji, ze to, že chodíte na můj blog tak často. A omlouvám se že tomu tak u mě neni :-(

A poslední... Přeji Šťastný Nový Rok!!!

Papa, Kasandra

Blogové letadlo 4

23. prosince 2012 v 18:01 | Kasandra

Blogové letadlo... 4!!!

Tak už mě s tím se*ete! Ne, neserete, je to sranda, ale až přijde Blogové letadlo 18653, tak mě naserete! Nebudu se tady vykecávat, tentokrát je to Blogové letadlo od Safirky. Pravidla:

 • Napíšu 11 věcí o sobě (odpovědi na otázky Safí)
 • Nypíšu dalších 11 otázek pro moje SB aby na ně odpověděli, ideální by bylo kdyby jich bylo 11, ale to je jedno XD
 • Vy na ně odpovíte a zase vymyslíte další pro další lidi a vysledek to má takovej, že o sobě budeme navzájem vědět víc informací, atd. Navíc je to zajímavé.
 • Prosím vás! Jak odpovídáte na ty moje otázky - DO NOVÉHO ČLÁNKU K SOBĚ NA BLOG! Spoustu lidí už odpovědělo do komentů, ODPOVĚDI PIŠTE K SOBĚ NA BLOG JAKO NOVÝ ČLÁNEK! jAKO JÁ!

Tak už se nebudu vykecávat, tady jsou ty otázky:
1. Por čsis založila blog?: Protože jsem to chtěla skusit, divila jsem se jak to ostatní dokážou si udělat vlastní stránku atd., přitom je to jednoduchoučký! Je to sranda!
2. Máš ráda zvířata: Upřímně. Safiro. Myslím, že si dokážeš odpovědět sama.
3. Co si myslíš o blozích svých SB: Blogy super lidí jsou super!
4. Máš domácího mazlíčka? Jakého: Mám kocourka (Lionel) a dva papoušky ( Adík a Elíša)
5. Píšeš příběhy?: Ano, jsem ale líná je přepisovat na PC
6. Baví tě blogování? Máš nějaké výhrady k blog.cz: Blogování mě moc baví! (viz první otázka) ale mám výhrady. Nefungují HTML kódy, neexistuje nic jako promázávání blogů (tj. třeba když blog nenavštívíš 3 roky tak se ti vymaže, třeba si najděte http://kasandra.blog.cz ten ta holka nepoužila aspoň 4 roky a já bych ho tááák chtěla!) Je toho víc, ale já si teď nevzpomenu XD
7. Znáš někoho ze svých SB? (jako osobně): To se na tebe hodí Saf XD Ale znám i Zebru, Lemonka ale i Aru a Firu, ty ale nejsou moje sbéčka ale mají blogy na aruvararat.webnode.cz a zirafizirafonka.webnode.cz
8. Myslíš, že svůj blog někdy smažeš? A pokud ano, jak dlouho ti vydrží? (podle tvých představ) : Nesmažu ho, ale nemůžu říct že s tím nikdy nepřestanu. Všichni říkají, že s tím nikdy neskončí ale možná třeba skolabuje Blog.cz, někdo vás nahlásí, přestane vás to bavit, nebudete na to mít čas, zapomenete na to, někdo vás bude spamovat atd. atd.
9. Co děláš, když nevíš, co psát?: Píšu články týdne, vtipy, hlášky a vložim obrázky XD
10. Objevovala jsi blogový svět zcela sama, nebo ti někdo alespoň trochu pomohl: To od tebe taky sedí XD ale musíš uznat že třeba vyrábět dessy jsem tě naučila já, průhledný pozadí taky, a moje sbéčka zdaleka nejsou všechna taky tvoje sbéčka (tj. že jsem některá "objevila sama") Ale začala jsem s tím díky tobě, Saf
11. Popiš svou povahu...Jakáje tvá nejčastější hláška, smajlík, chování atd.?
 1. Hláška: Jo no, to je fakt hustý XD
 2. Smile: XD, XDDD, xD, -_____- atd. atd. XD
 3. Chování: Já nerada píšu svoje chování, protože jen ostatní vidí jaké je moje chování XD no napište, jak se chovám? XD
No sand ti to stačilo Saf, už prosím ŽÁDNÁ BLOGOVÁ LETADLA!
NEBO VÁM NESTIHLNU UDĚLAT DÁREČKY!

Dess Pro Zebříka!

21. prosince 2012 v 15:36 | Kasandra |  Ode mě

Dess Pro Zebru!

Zebra si osobně objednala dess, taky je to její dárek k Vánocům protože jsem se s ní ve škole nerozloučila *smutný ksicht* ty jsi odešla! *brečí* No, tak... začneme!

Obrázek do záhlaví:

č.1:


č.2:


Rozměry:

- Šířka stránky: 900 pix
- Výška záhlaví: 500 pix

Obrázek na vnější okraj (za stránkou) :


Nejlepší bude když dáš posouvat, na prostředek, opakovat.

Obrázek (vnitřní okraj) :


(Ten koník je její char)

Stampsky:

Dělítko:

Pozadí do menu:Tak snad je to všechno, kdyby někdo chtěl podobný dess tak mi řekněte, jen pozastavuji na tenhle víkend - Jsem pryč. Bude se mi stýskat, Kasandra

Objednávky animaček

21. prosince 2012 v 15:26 | Kasandra
Kdo má zájem ať vyplní formulář:
 1. Jméno:
 2. Blog:
 3. Co na to chceš? (co nejvíce se rozepiš, popř. napiš že chceš jako mám já (viz dole v článku) tj. prezentace o tobě a tvym blogu)
 4. Odkazy na obrázky: (internetový, uděláš to tak, že vezmeš obrázek např z galerie a přetáhneš ho na ikonku internetu dole na liště, on se ti zobrazí v internetu a ty skopíruješ adresu. )
 5. Jak dlouho chceš aby trval jeden slide? (tj. jak chceš aby fotka byla vidět, za jak dlouho ji nahradí další)
 6. Chceš přechody? (tj. jako mám dole na animajdě mezi těmi fotkami, tenhle se zrovna jmenuje otočka, na konci jsou hodiny)
Pápá, Kasandra

ÁÁÁ! Hádejte co? Zase letíme!

20. prosince 2012 v 21:12 | Kasandra |  Ode mě

Blogové letadlo 3 a 4


No co jsem říkala? Že se to nikdy nezastaví! A navíc musím odpovědět hned na svě - Na otázky Caří i Jessici! (sorry jess že to píšu blbě XD) no já se tady už nebudu vykecávat, pravidla:
Znáte tenhle projekt? Mě to přijde moc chytrý, a navíc se to hezky čte a člověk se naučí nové věci. Spočívá v tom, že:
 1. Napíšu 11 věcí o sobě (odpovědi na otázky Caří a Jess)
 2. Nypíšu dalších 11 otázek pro moje SB aby na ně odpověděli, ideální by bylo kdyby jich bylo 11, ale to je jedno XD
 3. Vy na ně odpovíte a zase vymyslíte další pro další lidi a vysledek to má takovej, že o sobě budeme navzájem vědět víc informací, atd. Navíc je to zajímavé.
 4. Prosím vás! Jak odpovídáte na ty moje otázky - DO NOVÉHO ČLÁNKU K SOBĚ NA BLOG! Spoustu lidí už odpovědělo do komentů, ODPOVĚDI PIŠTE K SOBĚ NA BLOG JAKO NOVÝ ČLÁNEK! jAKO JÁ! Kapišto?

Otázky od Jess (promiň Caří, ale byla první XD)

1.jaké je tvé nejoblibenější zvíře? :3: - Kočky, Irbisové, Tygři bengálští, ten kapřík (no viď Karle) a agapornisové... Spoustu!

2.myslíš si že mají tyranosauři velký mozek? O.o :D: - Ne-e. Brontosauři a Diplodocusové a Brachiosauři měli mozky velké jako jejich vejce, a kdo žere ostatní tak je hloupej jako kůl. Takže NE-E XD

3.jak se máš?? :D: MOOOC dobře Jess, koho by nebavilo odpovídat na tvoje nesmírnš inteignetní otázky?!

4.co nesnášíš?: Všechno! Ale jenom v tu chvíli když se o nšco praštim :3 jinak nesnášim... Cadence, Svoje dva břetřínínínečíčky (smrt!) a další. Taky žemlovku a hrachovou kaši :3

5.máš rád kokosy? O.o :D: ANO! Jak si přišla na tajnou lásku mého života! KOKOS..... áááá...

6.jaké je tvé oblíbené jídlo? :D: Co myslíš. KOOKOOOS!!!!! :3

7.čeho se bojíš?: Tebe! Ne bojim se naší učitelky na algebru, slimáků a další :3

8.kolik let (v lidským) je tvému charu?: - ÉÉÉhéééé... Co? Nechápu, ale řeknu: Ve skutečnosti je mi čerstvě dvanáct, mému charu... NO, asi tak 2 roky, to jsou kočky ještě mladé ale hodně akční!

9.Bílá nebo černá?: Černá. Jsem EMO. Viz stampky Dole.

10.co si myslíš o Minecraftu? O.O XDDDDD: Je to Hra kterou pařej všichni ve starý škole, ty a jeden debil na svym tabletu. Nic víc si o něm nemyslim XD

11.začne invaze z vesmíru? :O co uděláš? :D: - 1) nezačne 2) Proč teda odpovídat na zbytek otázky? XD

Otázky od Car:¨

1. Jsi spokojen/á?: Ano, momentálně nenacházím důvod k nespokojenosti, ale jo, jeden je... Bůůůhůůů! Máme kapra! CHudáček!!!! Bůůůhůůůůů...
2. Má sourozence?: Kdo? Já? Kapr? Já mám dva milované bratry (ironie) a kapr má taky milované bratry, to neni ironie
3. Chtěl/a by jsi žít v Timisoaře?: Promiň, ale já se v TLK nevyznám. Ale podle toho, co o ní říkáš tak asi jo! XD
4. Jaký je tvůj názor na mě?: Dneska jsme se zrovna o tobě se safirou veškole povídaly. Jseš strašně fajn, nejsi na nikoho moc kritická, zlá, nepříjemná apod. Seš fakt moc fajn! Ale nemůžu moc posoudit, mám tě za SB jen asi ... 3 měsíce? Asi.
5. Vánoce a ty?: TRUE LOVE.
6. Oblíbená postava ze lvího krále?: Sorry, fakt to neznám, ale vyšel mi Simba v jednom testu, ale Kopa i Kiary jsou hezký...
7. Kdyby jsi mohl/a být někým z nějakého filmu, kdo, odkud a proč by jsi byl/a?: Chtěla bych být asi Harry Potterem, je to trochu stereotypní, já vím, ale prostě víš co... Hůlka, koště....
8. Jaký je tvůj názor na pěvecké soutěže?: ééé... co? No... Jsou docela dobrý, koukaly jsme se na Duety hvězd, to bylo super... celkem fajn! Nevim,co mám říst! XD
9. Kreslení x psaní?: Kreselení a design.
10. Máš možnost vybrat si mezi získáním křídel a kouzel, co si vybereš?: Křídla. Můj celživotní sen!
11. Chtěl/a by jsi se se mnou potkat?: Ano, moc ráda, Fakt. Bylo by to fakt zajímavý!!!
Tak pro dnešek vše, jsem dost unavená... bye, Kasandra :3

Animkýýý!!! Nebo filmíky, Safiro? XD

19. prosince 2012 v 22:38 | Kasandra |  Ode mě

Animačky a filmíky

Ehm, možná se trochu divíte nadpisu, pochopíte to asi jen Safira XD. Trošku jsme se ... ehm... dohadovaly o tom, jak se liší animka od filmíku, já říkám že je to to samí, ale už to neřešme XD. S filmíkama a animačkama jsem začala včera, tak to podle toho vypadá XD.

Stick figure: BOOM! aneb nástupce animator vs. animation XD


Kasandřiny vánoce - první video v mém životě, tak se nedivte té kvalitě XD

A nakonec nejlepší - Krátká animka jakožto Prezentace Kasandry a jejího blogu

Jak se vám líbí? A jsou to animky, nebo filmíky XD?


Vánoční dárečky pro Sbéčka - rychle, nebo to nestihnu ! XD

18. prosince 2012 v 19:06 | Kasandra


Vánoční dárečky pro moje SBénka, aneb DĚLEJTE NEBO NEDOSTANETE NIC! XD

Haló, haló! Budou dárečky! Hodná Ježiška (LOL) Kasandra vám udělá nějakou hrůzu kterou si budete muset dát na blog! XD Ne kecám, ale je to pravda. Snad to stihnete, napište do 24. 12. (lol, jak jinak XD) vyplněný následující formulář:
 1. Přezdívka
 2. Blog
 3. Jsi moje sb? (jestli ne tak ani nevyplňuj, ANO, vzele jsem tě, Kiano XD)
 4. Co máš ráda za barvu?
 5. Co máš ráda za element?
 6. Co za předmět? (prosím, pište zvířata jen v krajní nutnosti, protože mám zvířata ráda ale prostě je kreslit NEUMÍM a co mě nejde tak mě ani nebaví XD)
 7. Ehééé, jakse máš? XD
Jo a našla jsem následující nádhernej obrázek:

papa, kasandra


Blogové Letadlo 2

17. prosince 2012 v 17:34 | Kasandra

Další Blogové letadlo!


Ach jo, KDO VYMYSLEL TUHLE AKCI? Já už úplně vidím jak se nikdy nezastaví XD. Při té příležitosti jsem vyrobila tuhle hrůzu:
Kdo si to dá na blog tak budu moc ráda, protože o tom dost pochybuju XD

Blogové letadlo (pro mě) druhé - otázky od All:

Ve skratce připomenu co to je to blogové letadlo:
Znáte tenhle projekt? Mě to přijde moc chytrý, a navíc se to hezky čte a člověk se naučí nové věci. Spočívá v tom, že:
 1. Napíšu 11 věcí o sobě (odpovědi na otázky All)
 2. Nypíšu dalších 11 otázek pro moje SB aby na ně odpověděli, ideální by bylo kdyby jich bylo 11, ale to je jedno XD
 3. Vy ny ně odpovíte a zase vymyslíte další pro další lidi a vysledek to má takovej, že o sobě budeme navzájem vědět víc informací, atd. Navíc je to zajímavé.
Tak se do toho pustíme:

1. - Proč sis založila blog?: Navedla mě k tomu splužačka, resp. Safira, když jsme se setkaly v nové škole v Září. Píšu si ho, protože mě byví nechat svět prohlížet si moje věci a naopak obdivovat druhé.

2. - Čeho chceš v životě dosáhnout?: Neřeknu! Kdybych vám to řekla, tak bych toho určitě nedosáhla XD Ale to je jedno XD
3. - Jak ses dostala ke psaní?: V šesti jsem psala Detektivku Žofku a její dobrodružství. Byla to taková trochu laciná střílečka - akční film ale zlepšovalo se to a začala jsem podle toho dokonce psát divadelní hry. Pak mě to bohužel omrzelo a začala jsem až nedávno se svym Takáyou, kterého mám už skoro 60 stránek. Bohužel na papíře, a pochybuju že by někdo přečetl moje písmo XD
4. - Zamilovaná? ;): NE-E. NEJDE být zamilovaná do někoho z naší třídy XD viď, Safiro? XD
5. - Co ti psaní přináší?: Relaxaci a pocit, že si to někdy budu číst a budu obdivovat sebe sama. XD
6. - Kdybys měla vrátit čas: Do jakého dne, proč a co bys změnila?: Chtěla bych se vrátit do dne, kdy jsem byla na Masopustní párty s míma kámošema ze staré školy. Byl to asi nejslepší den mýho života. Jinak jsem ráda že jsme tam, kde jsme XD
7. - Věříš a duchy a celkově na nadpřirozeno? ;): Ani ne. Věřim jenom na Auru, to mi nikdo nevymluví.
8. - Na co nejčastěji myslíš?: Na to, co budu dělat za povolání a jak by vypadal můj každodenní den XD
9. - Kdyby ses mohla setkat se dvěma osobami na světě, kteří žijou i žili, kdo by to byl?: Steve Jobs a Růžena Vacková.
10. - Nejlepší knížka světa?! (Jinou odpověď než Percy Jackson NEBERU! ;D): Hraničářův učeň!!!!
11. - Miluješ DENY?! ;D: Milenci mých Sb jsou i moji milenci XD

Tak to bude snad vše, co se týče otázek ode mě tak tady jsou:

Moje otázky pro vás:

 1. Kolikrát jsi letěl letadlem?
 2. Máš nějaké motto?
 3. Vyber: Kočka, nebo Pes
 4. Co píšeš za smajlíky? (příklad: LOL / XD / xD / 8).... atd.)
 5. Už jsi byl na nějakém jiném druhu blogů, např. na webnode.cz nebo blogger.com? Jak se ti líbily?
 6. Proč děláš tohle blogové letadlo?
 7. Popiš svůj ideální den v dětství.
 8. Popiš svůj ideální den v dospělosti (i s povoláním, apod)
 9. Hodně si potrpíš na ochraně osobních údajů? Nebo plánuješ nějaké porušení identity?
 10. Co je na tobě zvláštního?
 11. Lituješ často svých skutků? Jsi nerozhodný/á?
Pro koho sjou určeny:

Moc se omlouvám těm, kteří tam nejsou, snad dojde ještě nějaké blogové letadlo a to bude speciálně pro ně :3

pápá, kasandra p.s. to divný letadlo v úvodu - jiný jsem nenašla a měla jsem takovou starmodní náladu :3

Nádherný dess od Lucky.cz

17. prosince 2012 v 6:21 | Kasandra |  Pro mě

Nádherný dess od Lucky.cz !

Včera mi Lucka.cz udělala nádherný dess. Zadání znělo takhle:
8kasandrakasandra|E-mail|Web| Sobota v 20:36 |Reagovat
dobře, chtěla jsi to, nemohla jsem najít objednávky - dessy, tak to napíšu sem jestli se nebudeš zlobit XD
-Co na něm chci? asi nějaký kočkovitý šelmy, klidně fotky, v byrvách zelená - žlutá. mělo by to být jarní - dám si to tam na jaro XD takže takový jarní.. rozměry stránky nejlíp na šířku: 900 pix (moje nejoblíbenější a velkikost záhlaví na výšku 400 pix. ostatní klidně domysli, moc ti děkuju, kasandra p.s. kdybys chtěla třeba squiby nebo tak něco na oplátku tak moooc ráda udělám. zrovna jsem udělala úplně luxusní design s emily strane, jestli znáš... XD ale už tě nebudu mučit takovou spoustou textu, no snad ti to stačilo, dík mooooooc kasandra a kdyby ti něco nebylo jasný tak minapiš XDDD
Můžete sami posoudit, jak to Lucka zvládla XD:
Obrázek do záhlaví:

Dělítko:

Nápisy do menu:

A nakonec... Klikajdááá!!!

Díky mooooc, Lucko.cz!!! Chtěla jsem jarní design (který jsem mimochhodem dostala XD) ale dala bych si ho tam už teď, když je zima. Hned po vánocích nebo po novym roce si ho tam dám XD Díky za všechno!!!
Tady je něco menšího na poděkování:
Kasandra, Merry Xmas XD

Objednávky Dessů

15. prosince 2012 v 21:10 | Kasandra

Objednávky dessů!

Jak originální, že? XD Ale myslím, že by se mohl někdo natolik ponížit a objednat si u mě dess. Kdo chce, tak ať napíše:
 1. Jméno, přezdívku
 2. Blog
 3. Co na něj chceš? (co nejvíce se rozepište)
 4. Chcete nápis Menu a články? Popř, chcete místo toho Navigation...
 5. Rozměry stránky? (v pixelech!!!!!) napište: šířku záhlaví, výšku záhlaví
 6. Chceš na to svoje jméno, popř. nějaký nápis...
 7. nějaké další požadavky?
 8. Nevadí že to, co jsi nepopsala si domyslím?
 9. Necháš si ho tam min. jeden měsíc? Jinak se mi to nevyplatí.
Bude mi to trvat tak dva dny, kdyby se objednalo hodně lidí tak i víc. Ale můžu jich udělat kolik chcete!!! kasandra